İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
  • FibaFX

FibaFX Nedir?

FibaFX, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan kolayca erişim sağlayabileceğiniz, döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir yatırım özelliğidir. FibaFX ile tüm Fibabanka müşterileri, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız üzerinden döviz/kıymetli maden alım satım işlemlerini hızlı, kolay ve güvenle gerçekleştirebilirler.

Henüz Fibabanka müşterisi değilseniz ve olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 5 adımdan oluşan “Müşteri Olma Formu”nu tamamlamak!

FibaFX’e nasıl ulaşabilirim?

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımıza giriş yaptıktan sonra Yatırımlar başlığı altından FibaFX’e kolayca ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki QR kodu telefonunuzdan okutarak veya butonlardan mobil bankacılık uygulamamızı hızlı ve kolay şekilde indirebilirsiniz.

Fibabanka QR Kodu


FibaFX ile neler yapabilirim?

FibaFX ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıda yer alan video ve işlem adımlarından inceleyebilirsiniz.

Kurlar sayfasına giriş yaparak anlık kur izlemesi yapabilirsiniz. «Kurları Düzenle» butonunu tıklayarak takip listenizi oluşturabilirsiniz.

Kur İşlem EkranıKurları Düzenleme Ekranı

İşlem yapmak için ‘’AL’’ ve ‘’SAT’’ butonlarına basarak, istediğiniz döviz ve kıymetli maden alım&satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kur İşlem Ekranı

“ALARM EKLE ” özelliği ile seçtiğiniz döviz ve altın için hedeflediğiniz kur bilgisini kaydedebilir ve kur bilgisi istediğiniz seviyeye ulaştığında bildirim alabilirsiniz.

AlarmAlarm

«EMİR EKLE» özelliği ile istediğiniz döviz ve kıymetli maden cinsi için beklediğiniz kur seviyesinden alım için emir ekleyebilirsiniz. FibaFX sizin yerinize kur seviyesini takip eder ve emrinizi otomatik olarak gerçekleştirir ve size bildirir.

Emir EkranıEmir Ekranı

“HABERLER” bölümü ile piyasadaki güncel haberleri takip edebilirsiniz.

HaberlerHaberler