İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
FibaFix
Sayfayı Değiştirin

FibaFix

Döviz işlemlerinizin en pratik ve en güvenli adresi artık FibaFix! Hemen FibaFix ile tanışın, cazip kur oranıyla kaldıraç kullanmadan, en güvenli şekilde aynı gün takaslı işlem yapma imkânından faydalanın.

  • FibaFix Neler Sunar?
  • Bilmeniz Gerekenler

FibaFix işlem hızı, kolay kullanımı, gelişmiş grafikleri ve aramaya gerek kalmadan döviz alım satım emri bırakabilme özellikleri ile işlemlerinizi pratik ve avantajlı hale getiriyor.

FibaFix ile döviz alım satım işlemlerinde en cazip kur oranlarından faydalanarak aynı gün takaslı işlem yapma ve kaldıraç kullanılmama özelliği sayesinde elinizdeki tutar kadar işlem gerçekleştirme kolaylığına güvenle “merhaba” diyebilirsiniz. Böylece şirketinizin döviz alım/satım ihtiyaçları için risklerden arınmış, güvenli ve önemli bir adım atabilirsiniz.

Detaylı bilgi tüm Fibabanka şubelerinde.

  • FibaFix ile döviz alım satım işlemlerinde kaldıraç kullanımına gerek kalmaz. Bunun için elinizdeki varlık ile işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.
  • FibaFix'in herhangi bir kurulum ücreti bulunmadığı için hiçbir ücret ödemeden yatırım platformunuza sahip olabilirsiniz.
En Yakın Fibabanka Şubesi