İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Müşteri Olmak İstiyorum
Sayfayı Değiştirin

Müşteri Olmak İstiyorum

Siz Neredeyseniz Biz Oradayız!

Fibabankalı olmak artık çok daha hızlı ve kolay! Fibabanka’da müşteri olmak ve hesabınızı açmak için tek yapmanız gereken Fibabankalı Ol butonuna tıklamak.

Fibanbankalı Ol
  • Nasıl Fibabankalı Olurum?
  • Sıkça Sorulan Sorular

Şubeye Uğramadan Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Fibabankalı Olurum?

Sadece birkaç adımdan oluşan Müşteri Olmak İstiyorum Formumuzu doldurarak şubelerimize gelmeden hızlı ve kolayca müşterimiz olabilirsiniz.

  • Ana sayfada yer alan Fibabanka Müşterisi Olmak İstiyorum seçeneğine tıklayın.
  • Açılan musteriol.fibabanka.com.tr sayfasında Müşteri Olmak İstiyorum formunu doldurun.
  • Kurye için adres seçiminizi yapın.
  • Belirlemiş olduğunuz adrese kurye ile gönderilecek Müşteri Olmak İstiyorum Formunu imzalayın.
  • Kurye işleminiz tamamlandığında Fibabanka hesabınız otomatik olarak açılacaktır.

Artık siz de Fibabankalısınız, aramıza katıldığınız için mutluyuz!

Fibabanka’nın size sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız,
444 88 88 numaralı Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun ürün ve hizmetlerimizi sunmak için yanınızdayız.

Siz de Fibabanka Mobil’e giriş yapıp dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilmek için; App Store, Google Store ve AppGallery butonlarını tıklayarak Fibabanka Mobil'i indirebilirsiniz.

Siz de Fibabanka Mobil’e giriş yapıp dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilmek için; aşağıdaki QR kodunu cep telefonunuzdan okutup Fibabanka Mobil'i indirebilirsiniz.

Fibabanka QR Kodu

Fibabanka’da Açtığım Hesabımı Hemen Kullanabilir miyim?

Kurye aracılığı ile imza süreçlerinizin tamamlanmasının ardından Telekurye doküman onayı Bankamıza geldiğinde hesabınız otomatik olarak açılacaktır. Hesabınızı görüntülemek ve bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilmek için Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı kanallarımızı 7/24 kullanabilirsiniz.

Banka Kartımı Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Banka kartınız kurye süreçlerinizin tamamlanmasının ardından belirtmiş olduğunuz adresinize en kısa sürede teslim edilecek olup, dijital hesap cüzdanınız kayıtlı e-posta adresinize hesap açılışınız tamamlandığı anda gönderilecektir. Hesap cüzdanınızı ise dilerseniz size en yakın şubemizden alabilirsiniz.

18 Yaşından Küçükler Hesap Açabilir mi?

18 yaşından küçükler ancak velisi ile birlikte şubelerimize giderek hesap açılışı gerçekleştirebilmektedirler.

Fibabanka Müşterisi Olduğumda Hesaplarıma Diğer Kanallardan Ulaşabilir miyim?

Bankamızdaki tüm hesaplarınıza ve sahip olduğunu ürünlere Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, 444 88 88 numaralı Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden ulaşabilir, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.