İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
vatan-bilgisayar-kredisi

Vatan Bilgisayar Kredisi

Teknolojiye ulaşmak daha önce hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız ürün alışverişlerinizde kredi fırsatından yararlanın, taksitli alışverişin tadını doyasıya çıkarın.

  • Neler Sunar?
  • Sıkça Sorulan Sorular

Fibabanka olarak Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişlerde yanınızdayız!

Fibabanka olarak elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!

Kredi Başvurusu, Kullandırım ve Ödeme Detayı

  • Hemen başvurmak için VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422’ye gönderebilirsiniz.
  • SMS ile onayınızı aldıktan sonra, herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
  • Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için bize 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

*Cep telefonu alımlarında 3.500 TL’ye kadar 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
**3.500 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
***Bilgisayar ve tablet alımları 6 ay taksit ile sınırlıdır.

Vatan Bilgisayar mağazalarında, sizi alışveriş keyfine bekliyoruz.

Detaylı Bilgi

Vatan Bilgisayar Kredisi Nedir?

Vatan Bilgisayar iş birliğimiz ile elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli, faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!

Vatan Bilgisayar Kredisine Nasıl Başvurulur?

VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422’ye SMS göndererek hemen başvurabilirsiniz. SMS ile onayınızı aldıktan sonra, herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Vatan Alışveriş Kredisi taksit ödemelerinizi mobil ve internet bankacılığı kanallarımızdan yapabileceğiniz gibi bankamızdaki kredinizle ilişkili hesabınıza ait IBAN'a, kendi adınız ve soyadınızı belirterek kredi taksit tarihlerinizde EFT yaparak ya da tüm Vatan Mağazaları'nda yer alan kasalardan hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi hesabınıza ait IBAN’ı öğrenmek için 444 88 88 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.